's-Gravendeelse Tennis Club

Welkom bij de 's-Gravendeelse Tennis Club

Vrijdagavond Herendubbel 35+, 2e klasse team 1

Programma, uitslagen en standen op de website van de KNLTB:
Vrijdagavond Herendubbel 35+ 2e Klasse
Ruud Lupescu (C)
Leen de Baat
Frans van den Berg
Jeroen van Bilsen
Hans Kooij
Gijs Smits
Jorg Verweij
Rien Wijk

Vrijdagavond Herendubbel 35+, 3e klasse team 2

Uitslagen en standen op de website van de KNLTB:
Vrijdagavond Herendubbel 35+ 3e Klasse
Dennis van der Stel (C)
Arjan van Deelen
Michel van der Ent
Marcel van Kooten
Floor Luijendijk

Vrijdagavond Herendubbel 35+ 3e klasse team 3

Uitslagen en standen op de website van de KNLTB:
Vrijdagavond Herendubbel 35+ 3e Klasse 
Mark Leeuwenburg (C)
John Appeldoorn
Geert Smit
Frank Roubos

Vrijdagavond Damesdubbel 35+, 3e klasse team 1

Uitslagen en standen op de website van de KNLTB:
Vrijdagavond Damesdubbel 35+ 3e Klasse
Marja Roos (C)
Joke Aardoom
Tineke Appeldoorn
Diane Appeldoorn
Nancy de Vos
Benedicte Mes
Christa Franken

Vrijdagavond Damesdubbel 35+, 3e klasse team 2

Uitslagen en standen op de website van de KNLTB:
Vrijdagavond Damesdubbel 35+ 3e Klasse
Sandra de Zeeuw (C)
Ina Liefaard
Miranda Jongkoen
Willy Koster
Sandra Leeuwenburgh
Ellen van Scheppingen

Vrijdagavond Damesdubbel 35+, 3e klasse team 3

Uitslagen en standen op de website van de KNLTB:
Vrijdagavond Damesdubbel 35+ 3e Klasse
Dorothy de Goeij (C)
Inge van Bruggen
Annette Snijders
Marjolein Visser
Annie van Nieuwenhuijzen
Colinda Schuuring

Zaterdag Herendubbel 17+, 2e klasse team 1

Uitslagen en standen op de website van de KNLTB:
Zaterdag Herendubbel 17+ 2e Klasse
Edwin Brouwers (C)
Hans Bloks
Jan Bloks
Reinier van den  Berg
Jeroen van der Stel
Corné Stoop
Viktor Kersten
Chris Hoek
Dennis de Geus

Zaterdag Damesdubbel 17+, 3e klasse team 1

Uitslagen en standen op de website van de KNLTB:
Zaterdag Damesdubbel 17+ 3e Klasse
Esmee Huijps (C)
Laura van Kleef
Nardi de Wit
Tiny Smitshoek
Nel Tak
Jamie-Lee Nicodem
Carola van der Stel
Esther Stoop